HAI ÎN FRANCIZĂ - Deschide-ți magazinul USED PRODUCTS
USED PRODUCTS
CUMPĂRĂVINDE ACUM!FĂ SCHIMB
  • Reduceri
Produse/TV, Audio, Foto & Video/Casti audio Over-Ear Beats Studio Pro, Noise Cancelling, Wireless, ANC, Bluetooth 5.3, Sandstone

12 luni garantie

12 luni

garantie

produs verificat si testat

produs verificat

si testat

1-2 zile livrare

1-2 zile

livrare

Casti audio Over-Ear Beats Studio Pro, Noise Cancelling, Wireless, ANC, Bluetooth 5.3, Sandstone

Cod: CABIPTMS

Casti audio Over-Ear Beats Studio Pro, Noise Cancelling, Wireless, ANC, Bluetooth 5.3, Sandstone
-15%

Casti audio Over-Ear Beats Studio Pro, Noise Cancelling, Wireless, ANC, Bluetooth 5.3, Sandstone

Cod: CABIPTMS

Aspect: Foarte Bun

Produs putin utilizat, testat, functional. Pot prezenta 3-4 zgarieturi superficiale pe suprafetele lucioase.

Perfect functional Baterie performanta

Descriere

Castile audio Over-Ear Beats Studio Pro in culoarea Sandstone reprezinta o alegere inteligenta pentru cei care vor calitate premium la un pret accesibil. Disponibile la USED PRODUCTS Romania – Magazin Timisoara Soarelui, aceste casti pre-utilizate iti ofera o experienta sonora de top, fara sa platesti pretul unui produs nou.

Beats Studio Pro sunt echipate cu tehnologie Active Noise Cancelling (ANC) pentru a te izola de zgomotul din jur, conectivitate Bluetooth 5.3 pentru o legatura stabila si cu latenta redusa, si design Over-Ear confortabil pentru sesiuni lungi de ascultare. Wireless si versatile, acestea sunt ideale atat pentru munca, cat si pentru relaxare.

  • Noise Cancelling activ (ANC) pentru izolare fonica superioara
  • Bluetooth 5.3 – conectivitate moderna, stabila si eficienta energetic
  • Design Over-Ear cu pernute confortabile pentru purtare indelungata
  • Wireless – libertate totala de miscare
  • Culoare Sandstone – aspect elegant si discret
  • Produs pre-utilizat verificat, la pret semnificativ redus fata de nou

Fiecare pereche de casti pre-utilizate din oferta USED PRODUCTS este inspectata si testata de tehnicienii nostri certificati, astfel incat sa primesti un produs functional si in stare buna. Achizitia vine insotita de garantie, asa ca poti cumpara cu incredere. Viziteaza-ne la Magazin Timisoara – Soarelui sau comanda online chiar acum!

549,99 LEI649,99 LEI
Magazin: Timisoara - Soarelui
Cantitate
1

2 buc disponibile

Ridici comanda din magazinul USED PRODUCTS Timisoara - Soarelui azi de la ora 10:00
Livrăm comanda prin curier sau la EasyBox începând cu Vineri, 23.10.2026

Garantie

12 luni

Retur extins

la 30 de zile

TBI BankNetopia PaymentsBT Direct

Ai un gadget similar?

Fa schimb si platesti mai putin
Ridici comanda din magazinul USED PRODUCTS Timisoara - Soarelui azi de la ora 10:00
Livrăm comanda prin curier sau la EasyBox începând cu Vineri, 23.10.2026

Garantie

12 luni

Retur extins

la 30 de zile

TBI BankNetopia PaymentsBT Direct

Ai un gadget similar?

Fa schimb si platesti mai putin

Specificatii

Brand
Beats
Model
Studio Pro
In cutie
Casti, cablu Alimentare, fara Ambalaj Original
Verificare de experti USED PRODUCTS

Verificat de expertii USED PRODUCTS

Toate produsele din stocurile USED PRODUCTS sunt testate cu atenție de specialiștii noștri, care se asigură că sunt pe deplin funcționale*. Aceștia le evaluează strict gradul de uzură și condiția estetică.

Verificat și testat de specialiști
Evaluat estetic și funcțional
Pregătit și configurat pentru noul proprietar

Ce verificam:

Funcționalitate
Componente & Accesorii
Aspect estetic

Toate produsele achiziționate din magazinele USED PRODUCTS beneficiază de garanție 12 luni. Pentru produsele cu conținut digital (jocuri, filme, software), garanția este de 30 de zile.

549,99 LEI
AI
Discută cu Mara
USED PRODUCTS

Magazine de electronice noi sau pre-utilizate, verificate, cu Garanție 12 Luni.

4.8 / 5 din 1000+ recenzii Google

Franciză și B2B

franciza@usedproducts.ro

Despre

  • Despre noi
  • Contact
  • Cariere
  • Franciza

Util

  • Servicii
  • Intrebari frecvente
  • Cum pregatesti un articol
  • Manuale de utilizare
  • Metode de plata
  • Finantare si rate
  • Evaluare, plata si livrare
  • Garantia produselor
  • Evaluarea estetica
  • Termeni si conditii
  • Politica cookies
  • GDPR
  • Informatii DEEE
  • Retur
  • Credit 100% Online UniCredit Consumer Financing

Magazine

  • Arad
  • București - Dorobanți
  • Cluj-Napoca - Mănăștur
  • Cluj-Napoca - Mărăști
  • Iași
  • Oradea
  • Timișoara - Centru
  • Timișoara - Soarelui
Metode de plata: Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay
ANPC - Solutionarea Alternativa a LitigiilorSolutionarea Online a Litigiilor

© 2026 USED PRODUCTS Franchise. Toate drepturile rezervate.

brought to life by Baboon