HAI ÎN FRANCIZĂ - Deschide-ți magazinul USED PRODUCTS
USED PRODUCTS
CUMPĂRĂVINDE ACUM!FĂ SCHIMB
  • Reduceri
Produse/Jocuri & Console/Controller cu fir PowerA compatibil Xbox ONE / SeriesX/S / PC, Diverse Culori

12 luni garantie

12 luni

garantie

produs verificat si testat

produs verificat

si testat

1-2 zile livrare

1-2 zile

livrare

Controller cu fir PowerA compatibil Xbox ONE / SeriesX/S / PC, Diverse Culori

Cod: CPAXSPRRH2BD

Controller cu fir PowerA compatibil Xbox ONE / SeriesX/S / PC, Diverse Culori

Controller cu fir PowerA compatibil Xbox ONE / SeriesX/S / PC, Diverse Culori

Cod: CPAXSPRRH2BD

Black

White

Blue

Descriere

Controllerul cu fir PowerA compatibil cu Xbox ONE, Xbox Series X/S si PC este alegerea inteligenta pentru gamerii care vor o experienta de joc solida, fara sa plateasca pretul unui accesoriu nou. Disponibil in diverse culori, acest controller pre-utilizat iti ofera tot ce ai nevoie pentru sesiuni lungi de gaming, la un pret semnificativ mai mic decat unul sigilat.

Controllerul PowerA este proiectat pentru compatibilitate nativa cu consolele Xbox ONE si Xbox Series X/S, dar functioneaza excelent si pe PC prin conexiune cu fir. Conexiunea prin cablu elimina latenta si problemele de baterie, oferind un raspuns precis si constant in orice tip de joc. Designul ergonomic este inspirat de controllerul oficial Xbox, asigurand confort in timpul utilizarii indelungate.

  • Compatibil cu Xbox ONE, Xbox Series X/S si PC
  • Conexiune cu fir pentru latenta minima si stabilitate maxima
  • Design ergonomic, confortabil pentru sesiuni lungi de gaming
  • Disponibil in diverse culori, pentru un setup personalizat
  • Nu necesita baterii sau incarcare
  • Pret redus fata de un produs nou, fara compromisuri la calitate

Acest controller pre-utilizat a fost verificat de tehnicienii nostri si este functional la parametri optimi. Beneficiezi de garantie inclusa, asa cum te-ai obisnuit de la USED PRODUCTS. Il gasesti disponibil fizic in Magazin Bucuresti - Dorobanti sau il poti comanda online cu livrare rapida.

49,99 LEI
Magazin: Bucuresti - Dorobanti
Cantitate
1

10 buc disponibile

Ridici comanda din magazinul USED PRODUCTS Bucuresti - Dorobanti azi până la ora 20:00
Livrăm comanda prin curier sau la EasyBox începând cu Vineri, 23.10.2026

Garantie

12 luni

Retur extins

la 30 de zile

Ai un gadget similar?

Fa schimb si platesti mai putin
Ridici comanda din magazinul USED PRODUCTS Bucuresti - Dorobanti azi până la ora 20:00
Livrăm comanda prin curier sau la EasyBox începând cu Vineri, 23.10.2026

Garantie

12 luni

Retur extins

la 30 de zile

Ai un gadget similar?

Fa schimb si platesti mai putin

Specificatii

Brand
PowerA
Model
Controller cu fir compatibil Xbox ONE / Series X/S / PC
In cutie
Controller cu fir PowerA compatibil Xbox ONE / SeriesX/S / PC, Diverse Culori, Fara Ambalaj Original.
Verificare de experti USED PRODUCTS

Verificat de expertii USED PRODUCTS

Toate produsele din stocurile USED PRODUCTS sunt testate cu atenție de specialiștii noștri, care se asigură că sunt pe deplin funcționale*. Aceștia le evaluează strict gradul de uzură și condiția estetică.

Verificat și testat de specialiști
Evaluat estetic și funcțional
Pregătit și configurat pentru noul proprietar

Ce verificam:

Funcționalitate
Componente & Accesorii
Aspect estetic

Toate produsele achiziționate din magazinele USED PRODUCTS beneficiază de garanție 12 luni. Pentru produsele cu conținut digital (jocuri, filme, software), garanția este de 30 de zile.

49,99 LEI
AI
Discută cu Mara
USED PRODUCTS

Magazine de electronice noi sau pre-utilizate, verificate, cu Garanție 12 Luni.

4.8 / 5 din 1000+ recenzii Google

Franciză și B2B

franciza@usedproducts.ro

Despre

  • Despre noi
  • Contact
  • Cariere
  • Franciza

Util

  • Servicii
  • Intrebari frecvente
  • Cum pregatesti un articol
  • Manuale de utilizare
  • Metode de plata
  • Finantare si rate
  • Evaluare, plata si livrare
  • Garantia produselor
  • Evaluarea estetica
  • Termeni si conditii
  • Politica cookies
  • GDPR
  • Informatii DEEE
  • Retur
  • Credit 100% Online UniCredit Consumer Financing

Magazine

  • Arad
  • București - Dorobanți
  • Cluj-Napoca - Mănăștur
  • Cluj-Napoca - Mărăști
  • Iași
  • Oradea
  • Timișoara - Centru
  • Timișoara - Soarelui
Metode de plata: Visa, Mastercard, Apple Pay, Google Pay
ANPC - Solutionarea Alternativa a LitigiilorSolutionarea Online a Litigiilor

© 2026 USED PRODUCTS Franchise. Toate drepturile rezervate.

brought to life by Baboon